24-asis Instituto gimtadienis. Šventinė savaitė

Šventinės Instituto savaitės programa:

Vasario 10 d. (trečiadienis), 11:30, 402 aud. vyks Islandijos politiko ir diplomato, buvusio finansų ir užsienio reikalų ministro Jon Baldvin Hannibalsson paskaita „Solidarity of Small Nations: Utopian dream or Practical Politics". Paskaita vyks anglų kalba.

Vasario 11 d. (ketvirtadienis), 15:00, Šv. Jonų bažnyčioje iškilminga ceremonija, kurios metu VU TSPMI teikimu Jon Baldvin Hannibalsson bus suteiktas Vilniaus universiteto garbės daktaro vardas.  Kviečiami dalyvauti visi Instituto bendruomenės nariai.

Vasario 12 d. (penktadienis) 14:30, 402 aud. vyks diskusija „25 metai laisvės: ar tikrai išsilaisvinom ir išmokom atsakingai kurti?" Diskusijoje dalyvauja: VU garbės daktaras Jon Baldvin Hannibalsson, prof. Vytautas Landsbergis, dr. Aleksandras Abišala, doc. Kęstutis Girnius, prof. Ramūnas Vilpišauskas. Diskusiją moderuoja Vykintas Pugačiauskas. Diskusija vyks anglų kalba.

Po diskusijos dalyviai ir svečiai kviečiami tortui ir vyno taurei Insituto 24-ojo gimtadienio proga.