TSPMI metinė konferencija

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Lietuvos politologų asociacija kviečia į svarbiausią metų Lietuvos politikos ir socialinių mokslų renginį – TSPMI metinę konferenciją.

Šių metų konferencija sieks politinių idėjų revizijos Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Taip yra siekiama prisidėti prie pasaulio mokslininkų pastangų atskleisti ir spręsti vis labiau ryškėjančias iš XX amžiaus paveldėtas įtampas, ieškoti naujų politinės tvarkos, sambūvio ir valdymo modelių.

Kasmet TSPMI metinėje konferencijoje yra aptariamos naujos politikos ir politikos mokslų idėjos, nagrinėjami ir kritiškai įvertinami tie vaizdiniai ir idėjos, kurie šiandien lemia politinius procesus Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje, ir kuriais grindžiama politinių procesų analizė.

Lapkričio 19 dieną, Jūsų laukia keturios pranešimų sesijos, kuriose naujas tendencijas ir idėjas pristatys iškiliausi Lietuvos socialinių bei politikos mokslų ekspertai.

Sužinosite, kodėl mąstymas vertybėmis žudo politiką, nuspręsite, ar mums reikalinga liberalizmo idėjų revizija, gausite patarimų bei rekomendacijų apie Lietuvos valdžios institucijų struktūrą ir veiklos kaitos tendencijas.Siūlome Jums prisijungti prie mūsų ir sužinoti kokios socialinės ir politinės idėjos vyraus ateinančiais metais.

Laukiame Jūsų lapkričio 19 d., Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto konferencijų salėje (402 aud.), Vokiečių g. 10, Vilnius.

Detalią programą rasite čia