Pagal datą

Naujienos

TSPMI "Atviros paskaitos" moksleiviams

TSPMI

Domiesi Lietuvos ir Pasaulio politiniais įvykiais? Girdėjai apie TSPMI iš draugų ir pažįstamų? Galvoji, kad visai norėtum studijuoti politikos mokslus Vokiečių 10?

Apsilankyk TSPMI atvirose paskaitose, kurias skaito Institute dėstantys geriausi skirtingų politikos mokslų sričių specialistai. Atvirų paskaitų ciklą inicijavo ir organizuoja TSPMI studentų korporacija RePublica ir Studentų mokslinė draugija - tam, kad geriau suprastum, kas gi tie politikos mokslai, bei įsitikintum, ar nori juos "krimsti" mūsų Institute.

Artimiausios atviros paskaitos TSPMI:

  • Gruodžio 7 d., trečiadienį, 18.30 402 aud. Deivido Šlekio karybos istorijos paskaita „Globalios politikos gimimas arba kaip britai Ameriką užkariavo Vokietijoje“
  • Gruodžio 9 d., penktadienį, 15.00 304 aud. Liutauro Gudžinsko lyginamosios politikos paskaita „Kodėl estai gyvena ilgiau?“


Negali ateiti, bet susidomėjai? Žiūrėk šio ciklo paskaitų ir kitų renginių įrašus TSPMI YouTube kanale.

Visą oficialią informaciją apie TSPMI ir bakalauro bei magistro studijas Institute rasi mūsų interneto svetainėje, o neformaliai klausk, diskutuok, bendrauk, sužinok, kas naujo, - TSPMI Facebook puslapyje.

Prisijunk!