TSPMI padeda Lietuvai pasirengti pirmininkavimui ES bei gilinti visuomenės žinias apie Europos Sąjungą

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai TSPMI įgyvendins net keletą projektų, padėsiančių stiprinti valstybės tarnautojų žinias ir gebėjimus bei skatinti Lietuvos visuomenės susidomėjimą Europos Sąjunga.

2011 m. gegužės mėn. TSPMI kartu su viešąja įstaiga ESTEP (Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai) laimėjo konkursą įgyvendinti projektą „Lietuvos valstybės tarnautojų, atstovaujančių Lietuvos interesams Europos Sąjungoje, kvalifikacijos tobulinimas“.

2011 m. gruodį TSPMI, ESTEP ir Prancūzijos viešosios vadybos mokyklos (ENA - Ecole nationale d‘administration) konsorciumas laimėjo konkursą rengti mokymus lietuvių ir anglų kalba, skirtus tobulinti Lietuvos Respublikos valstybės tarnautojų ir politikų atstovavimo ES bei pirmininkavimo ES veiklai gebėjimus.

Be to, TSPMI drauge su komunikacijos agentūra Gravitas Partners laimėjo URM ir Europos Komisijos konkursus organizuoti mokymus ES tematika Lietuvos vidurinių mokyklų mokytojams bei rengti diskusijas apie Europos Sąjungą Lietuvos regionuose.