TSPMI pristato „Overseas Development Institute“ vadovą – Simon Maxwell

TSPMI pristato „Overseas Development Institute“ vadovą – Simon Maxwell.

Daugiau nei pusė savo gyvenimo dirbęs vystymosi bendradarbiavimo srityje, Simon Maxwell atvyksta atsakyti į klausimus, ar darnus bendradarbiavimas šiais laikais vis dar yra įmanomas? Kokį poveikį jam turėjo krizė ir kokį poveikį turės dabartiniai įvykiai Šiaurės Afrikoje? Kas turėtų pasikeisti, kad pasiektume dar didesnio efekto ir kokybės.

Visi šie klausimai bus atsakyti balandžio 12 dieną, 13:15 val. Didžiojoje konferencijų salėje TSPMI. Po renginio galėsite paskanauti vyno bei užduoti neformalioje aplinkoje Simon Maxwell visus jums rūpimus klausimus.

Renginį moderuos dr. Jovita Pranevičiūtė, o įžanginę kalbą tars Europos Komisijos Atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Giedrius Sudikas.

Daugiau apie Simon Maxwell rasite čia.

Ši paskaita yra bendras JTVP vystymo programos, ES bei TSPMI projektas.