Vieša paskaita apie Padėkos dieną su JAV ambasada

Lapkričio 22-ą dieną pirmo kurso studentų ir visų norinčiųjų laukia neeilinė paskaita. JAV Ambasados Vilniuje atstovė, p. Althea Cawley-Murphee, kalbės apie vieną svarbiausių valstybinių švenčių Jungtinėse Amerikos Valstijose - Padėkos dieną.

Paskaitos metu bus trumpai apžvelgiamos tradicijos ir papročiai, bet daugiausia bus kalbama apie šios šventės ištakas, sąsajas su indėnais, reikšmę JAV kultūrai bei valstybinei raidai ir, taip pat, įtaką politikai. Žinoma, bus nepamiršti ir patys naujausi įvykiai Šiaurės Dakotoje.

Paskaita vyks pirmo kurso studentų anglų kalbos dalyko paskaitų rėmuose, bet taipogi bus atvira visiems norintiems. Renginys vyks anglų kalba. Daugiau informacijos apie jį anglų kalba galite rasti čia.