Pagal datą

Naujienos

Vitaliui Nakrošiui įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas

TSPMI

2015 m. gegužės 21 d. dr. Vitaliui Nakrošiui, VU TSPMI profesoriui ir Viešosios politikos analizės programos koordinatoriui, buvo įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas už aukštą kompetenciją ir išskirtinius veiklos rezultatus viešojo administravimo srityje. Apdovanojimo laureatai atrenkami remiantis jų pasiekimais dėstant viešojo administravimo kursus, pedagogine lyderyste, indėliais į viešojo administravimo praktiką ir taikomuosius tyrimus.

Tai yra vienas iš nedaugelio viešojo administravimo apdovanojimų visame pasaulyje, kurį NISPAcee (viešojo administravimo universitetų ir mokyklų tinklas Rytų ir Vidurio Europoje) tinklas pradėjo teikti 2001 m., siekiant pagerbti Alenos Brunovskos pasiekimus plėtojant viešojo administravimo studijas šiame regione. Anksčiau šį apdovanojimą gavo tokie įžymūs viešojo administravimo profesoriai kaip Williamas N. Dunnas iš JAV Pitsburgo universiteto ar Attila Ágh iš Vengrijos mokslų akademijos.
Apdovanojimo ceremonijos metu, kuri įvyko 23 NISPAcee konferencijos Tbilisyje metu, Vitalis Nakrošis perskaitė pranešimą apie viešojo administravimo reformas Europos šalyse (kodėl vienus galimybių langus pavyksta išnaudoti, o kitos pokyčių iniciatyvos žlunga?).