VU TSPMI renginys moksleiviams besidomintiems politikos mokslais - 2017 04 13

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia moksleivius susipažinti su politologijos studijomis Vilniaus universitete, politologo-politikos analitiko profesija ir praleisti vakarą su VU TSPMI dėstytojais, studentais ir absolventais institute.

VU TSPMI auditorijose užaugo daug sėkmės istorijų: absolventai tapo dėstytojais, Seimo nariais, aktyviais visuomenės veikėjais ir pan. Jei jau domiesi studijomis universitete, vakaras VU TSPMI gali padėti nuspręsti, ar tau tinkamos ir įdomios būtų šiame institute siūlomos studijų programos.

Visi moksleiviai, kuriems aktualu, kviečiami praleisti 2017 m. balandžio 13 d. vakarą universitete: 16:00 prasidės susitikimai su universiteto absolventais, dėstytojais, svečiais, jų pranešimai, pasakojimai ir istorijos. 19:00 vyks politinis protmūšis.

Svečiuose turėsime ir studentus ir absolventus, tarp kurių bus LR Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys Adomas Bužinskas bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Pilną renginio rogramą galite rasti čia.