VU TSPMI SMD kviečia: doc. dr. Deivido Šlekio paskaita „Didžiausias I pasaulinio karo susidūrimas - Somos mūšis, 1916 m."

VU TSPMI Studentų mokslinė draugija kviečia į pirmąją šiais mokslo metais dr. D. Šlekio karybos istorijos paskaitą “ Didžiausias I pasaulinio karo susidūrimas – Somos mūšis, 1916 m”. Prieš šimtą metų 1916 m. liepos 1 d. – lapkričio 18 d. Vakarų fronte vyko didžiausias I pasaulinio karo mūšis. Nepaisant milžiniškų pastangų ir aukų abi kovojančios pusės nepasiekė strateginio persilaužimo ir karo baigtį nukėlė neapibrėžtam laikui. Paskaitos metu dėstytojas aptars mūšio aplinkybes, eigą ir po to sekusias politines pasekmes. Paskaita vyks spalio 26 d., trečiadienį, 16.45 val. VU TSPMI 402 aud.