Konferencija “Kokia šiandien būtų Lietuva be narystės NATO?“

2013-12-06 Renginys

VU TSPMI ir Dešiniosios minties centras maloniai Jus kviečia į konferenciją artėjančiam Lietuvos narystės NATO dešimtmečiui paminėti. Gruodžio 12 d. (ketvirtadienį) 15:00 402 aud.

Renginyje dalyvaus LR Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, LR Prezidentės vyriausioji užsienio politikos patarėja dr. Jovita Neliupšienė, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas ir buvęs LR užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis. Krašto apsaugos ministerijos atstovai: Politikos direktorius dr.Vaidotas Urbelis, LR Užsienio reikalų ministerijos NATO, JAV ir Kanados skyriaus vedėjas Darius Mereckis bei TSPMI docentas ir žurnalo IQ politikos redaktorius dr. Tomas Janeliūnas.

Dalyvius ir susirinkusiuosius pasveikins Instituto direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas. Renginį moderuos Instituto dėstytojas bei Rytų Europos Studijų Centro analitikas dr. Laurynas Kasčiūnas.

Konferencija skirta aptarti Lietuvos narystės NATO svarbą bei įvertinti, kokia Lietuva ir kitos Baltijos šalys būtų šiandien be narystės Šiaurės Aljanse.

Konferenciją organizuoja Dešinioji mintis bendradarbiaujant su LR Užsienio reikalų ministerija.

Visą konferencijos programą rasite čia.