Turinys

Konkursas Tarptautinėms praktikoms lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2016-2017 m.m. pagal Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus patvirtintą programos aprašą.

Galima praktikų trukmė – 2-10 mėn. Praktikos lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose gali vykti nuo 2016-09-01 iki  2017-08-31.

Reikalavimai kandidatams:

• Paraiškas gali teikti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, studijuojantys Lietuvos mokslo ir studijų institucijose  visų pakopų ir visų studijų krypčių studijose.
  • Paskutinio kurso studentai atrankoje gali dalyvauti su sąlyga, kad praktiką atliks per 12 mėn. nuo studijų pabaigos (absolventų praktika).
  • Priimančiosios praktikos institucijos gali numatyti kitus papildomus reikalavimus kandidatų studijų krypčiai, kompetencijoms ir gebėjimams.

Kviečiame teikti paraiškas iki balandžio 11 d. el. paštu praktikos@smpf.lt

Daugiau informacijos rasite čia