Turinys

Praktika komunikacijos agentūroje Hill+Knowlton Strategies

Agentūroje įsijungsite į įvairius projektus, išmėginsite, ką reiškia analizuoti informaciją, rengti pranešimus spaudai, organizuoti ar bendrauti su žiniasklaida. Turėsite gerą progą asmeniškai bendrauti su patyrusiais, ne vienerius metus komunikacijos srityje dirbančiais specialistais, dalyvausite darbų aptarimuose ir kūrybiškuose „smegenų šturmuose“.

Praktinių įgūdžių galėsite įgyti dirbdami su įvairiais projektais ir sektoriais – nuo finansų, socialinės atsakomybės projektų, marketingo komunikacijos  – iki darbo su socialiniais tinklais, renginių organizavimo, tekstų. Kiek atsakomybės ir patirties gausite – viskas priklauso ir nuo Jūsų pačių noro ir iniciatyvos.

Daugiau apie komunikacijos konsultantus VRP Hill+Knowlton Strategies sužinosite apsilankę interneto puslapyje www.hkstrategies.lt  arba mūsų FB

Susidomėjusius kviečiame rašyti info@vrp.lt, pridėkite  savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką: ko siekiate išmokti per praktiką, ką norėtumėte išmėginti dirbdami, kokiu laikotarpiu ir kokiomis dienomis/valandomis atliktumėte praktiką.