Turinys

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kviečia atlikti praktiką

Žmogaus teisių stebėjimo institutas (ŽTSI) – nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, siekianti ugdyti atvirą ir demokratinę visuomenę, kurioje gerbiamas kiekvienas žmogus. Daugiau informacijos apie mūsų veiklą: www.hrmi.lt/ Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti atlikti praktiką bet kurio kurso teisės, politikos ar kitų socialinių mokslų studentą (-ę).

Mes siūlome galimybę:

• Kartu kurti laisvą ir atvirą demokratinę visuomenę, kurioje pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama kasdienybės dalis• Prisidėti prie ŽTSI komandos veiklų atliekant tyrimus įvairiais žmogaus teisių klausimais, vykdant žiniasklaidos stebėseną, organizuojant renginius.

• Iš arčiau pamatyti nevyriausybinio sektoriaus Lietuvoje veiklą.

Reikalavimai praktikantams:

- Puikūs analitiniai gebėjimai

- Geros anglų kalbos žinios

- Gebėjimas dirbti savarankiškai atliekant įvairias užduotis

- Motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas

Prioritetas teikiamas galintiems praktikai skirti visą darbo dieną.

Norinčius dalyvauti atrankoje prašome savo gyvenimo aprašymą bei užpildytą praktikos anketą siųsti elektroniniu paštu hrmi@hrmi.lt. Gyvenimo aprašymo ir praktikos anketos lauksime iki vasario 20 d. Informuosime tik atrinktus kandidatus, kuriuos pakviesime į pokalbį.