Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /w3/lt.vu.www1004/www/modules/LISE/LISE.module.php on line 758 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /w3/lt.vu.www1004/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 374 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /w3/lt.vu.www1004/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 380 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /w3/lt.vu.www1004/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 374 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /w3/lt.vu.www1004/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 380 Naujienos - VU Botanikos sodas

Vilniaus universitetas

MENIU

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /w3/lt.vu.www1004/www/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

PREKEIVIUS KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į ANTRĄJĮ VU BOTANIKOS SODO ISTORIJOJE „PIKNIKĄ ALYVOSE“

Gegužės 18 ir 19 d., netgi dvi dienas, vyks antrasis VU Botanikos sodo istorijoje „Piknikas alyvose“, kuris šiemet bus ypatingas  – VU Botanikos sodas Kairėnų g. švęs savo 50-ąjį jubiliejų, kuriam bus skirta ir renginio muzikinė, kitos programos. 2023-aisiais gegužę pirmą kartą rengtame „Piknike alyvose“ sodas sulaukė tūkstančių lankytojų.

KVIEČIAME: jau dabar registruotis šventėje norinčius dalyvauti prekybininkus: maisto vagonėlius ant ratų, žolininkus, ekologiškų produktų gamintojus. Šventės lankytojams turėsite galimybę rengti degustacijas, pristatyti savo gaminius. Šventėje taip pat kviečiame dalyvauti amatininkus, menininkus.

REGISTRACIJA: el.p. aida.dobkeviciute@bs.vu.lt; mob. tel. pasiteirauti: +37067076093. Registracija vyks iki gegužės 3 d.

Šventės prekeiviams dalyvavimo mokestis nebus taikomas. Norinčius dalyvauti kviečiame pateikti laisvos formos prašymą: 1) vardas, pavardė ar juridinio asmens pavadinimas; 2) kontaktai; 3) produktai ar gaminiai (išvardinti); 4) nurodyti, ar reikalinga elektra; 5) nurodyti, ar bus rengiama degustacija (edukacija) sodo lankytojams. Jei bus patvirtinta Jūsų registracija, el. paštu lauksime Jūsų įmonės logotipo, nuorodos į tinklalapį ar Facebook paskyrą.

„Piknikui alyvose“ pasiūlysime 5 namelius, juose galės įsikurti prekybininkai. Kitai daliai prekeivių siūlysime prekiauti savo palapinėse, galime parūpinti stalus ir suolus.

APIE ŠVENTĘ: antrasis VU Botanikos sodo „Piknikas alyvose“ vyks gegužės 18 ir 19 dienomis, renginio programa bus paskelbta vėliau. Šventės lankytojų lauks kultūros ir edukaciniai renginiai, degustacijos ir staigmenos.

VU Botanikos sodo Alyvų kalne auga beveik pusė tūkstančio įvairiaspalvių alyvų krūmų, net apie 170 alyvų rūšių ir veislių. Tai yra gausiausia ir įvairiausia alyvų kolekcija Lietuvoje bei viena iš didžiausių Baltijos jūros valstybių regione. Dydžiu panašią kolekciją galima aptikti tiktai Latvijoje ir Danijoje.